Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonow - wybory samorządowe

Utworzony przez Przemysław Leniak, 10 września 2014 r. o 11:37
pamiętajmy również o tym, że to jest tylko walka wyborcza, a nie wojna i nie wszystkie chwyty są dozwolone
masz jakieś konkretne chwyty na myśli czy rzucasz pro forma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, jakość kadencji powinna być najlepszą rekomendacją. Wkrótce można będzie skonfrontować dotychczasowe dokonania z nowymi pomysłami, zakładam że takie istnieją. Podejrzewam, że poprzeczka dla obecnych władz może być zawieszona wysoko. Podobno nic nie jak działa tak dobrze na rynek jak konkurencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, jakość kadencji powinna być najlepszą rekomendacją. Wkrótce można będzie skonfrontować dotychczasowe dokonania z nowymi pomysłami, zakładam że takie istnieją. Podejrzewam, że poprzeczka dla obecnych władz może być zawieszona wysoko. Podobno nic nie jak działa tak dobrze na rynek jak konkurencja.
o to mi właśnie chodziło!  my, Wyborcy to ocenimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście że tak, nikt tego nie kwestionuje, ale czy nikt nie ma żadnych wątpliwości? nikt nie chciałby usłyszeć wyjaśnień dlaczego tak a nie inaczej? może są jakieś projekty w trakcie realizacji no i pomysły na przyszłość? rozumiem, że o debacie nie mamy co marzyć?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My wyborcy ocenimy, oczywiście. A po tym wszystkim, niezależnie od wyboru, trzymajmy się mocno tego, że wójt i urząd są dla mieszkańca, nie odwrotnie. Ja przed nikim nie zamykam drzwi i chętnie posłucham, co proponują inne komitety. ... Tymczasem pierwsze spotkanie trwa.
Ostatnio edytowany 11 października 2014 r. o 20:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz jakieś konkretne chwyty na myśli czy rzucasz pro forma?
 
masz jakieś konkretne chwyty na myśli czy rzucasz pro forma?
dwa chwyty i dopiero łeb skryty :D :wub:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak tam byliście na spotkaniach? Jakie wrażenia? Kompetentna ta przyszła Pani wójt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak tam byliście na spotkaniach? Jakie wrażenia? Kompetentna ta przyszła Pani wójt?
też mnie to ciekawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem jest znacznie lepiej niż mogłem przypuszczać a przypuszczałem jak wiadomo że jest dobrze ... spotkanie mnie ujęło program spójny i realny podobała mi się kwestia dojazdu do pól, oraz poruszenie sprawy Nowin jeszcze bardziej podobało mi się zaproponowanie zabrania głosu kandydatowi z innej listy jest to miara klasy jakby nie patrzeć ... odnośnie kandydatek z listy nie mam naprawdę żadnych uwag Pani Katarzyna Bryda skompletowała profesjonalną kompetentną ekipę  gdybym ja wybierał tak bym wybrał i tak mogę polecić wszystkim wybierającym Rodzynek Kandydat oczywiście mnie rozbawił fragmentem o Żuku - ale to naturalne w końcu jestem zajadłym krytykiem Żuka nie mniej nie mogę Kandydatowi odmówić sporej racji w pozostałej części tego co mówił - ba nie chcę odmawiać bo dobrze mówił ... kwestie które mnie interesowały czyli sprawa stypendiów dla zdolnej młodzieży z gminy i współpracy z gminami ościennymi poruszyłem i okazało się ze tok myślenia w komitecie jest taki jak mój cóż mógłbym więc powiedzieć by nie kadzić? mnie Katarzyna Bryda przekonuje ... po spotkaniu wyborczym było spotkanie OSP - słyszałem przypadkiem że uroczystość poświęcenia nowego sprzętu strażackiego będzie w ... i kurczę zapomniałem... chyba w sobotę... - ale głowy nie dam pzdr. ps. jest coś co było może nie tak znów oczywiste na spotkaniu widać było pewną wiodącą myśl widać było współpracę władzy samorządowej każdego szczebla   był moment gdy omawiano sprawy funduszu sołeckiego i wtedy to było widać najmocniej ... to jest olbrzymi atut umiejętność budowania takiego współdziałania jeszcze nie do końca rozumiem cały ten zamysł ale gdzieś pod skórą czuję w nim moc sprawczą - nie umiem tego oddać zwykłymi słowami bo jak powiem że myślę że kandydatka ma naturalną zdolność do indukowania działań synergicznych - a tak myślę własnie - to wyjdę na głupka który używa wydumanych słów... ;-) jak to powiedzieć po ludzku? może tak  pani Bryda ma sposób bycia i chyba również wypracowaną swoją pracą renomę która u jej zwierzchników i współpracowników wywołuje chęć wejścia w działania które ona proponuje i w efekcie efekt jest o wiele większy niż gdyby dane coś robiła jedna tylko osoba ... eee  zaraża entuzjazmem - ot co  
Ostatnio edytowany 12 października 2014 r. o 20:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem jest znacznie lepiej niż mogłem przypuszczać a przypuszczałem jak wiadomo że jest dobrze ... spotkanie mnie ujęło program spójny i realny podobała mi się kwestia dojazdu do pól, oraz poruszenie sprawy Nowin jeszcze bardziej podobało mi się zaproponowanie zabrania głosu kandydatowi z innej listy jest to miara klasy jakby nie patrzeć ... odnośnie kandydatek z listy nie mam naprawdę żadnych uwag Pani Katarzyna Bryda skompletowała profesjonalną kompetentną ekipę  gdybym ja wybierał tak bym wybrał i tak mogę polecić wszystkim wybierającym Rodzynek Kandydat oczywiście mnie rozbawił fragmentem o Żuku - ale to naturalne w końcu jestem zajadłym krytykiem Żuka nie mniej nie mogę Kandydatowi odmówić sporej racji w pozostałej części tego co mówił - ba nie chcę odmawiać bo dobrze mówił ... kwestie które mnie interesowały czyli sprawa stypendiów dla zdolnej młodzieży z gminy i współpracy z gminami ościennymi poruszyłem i okazało się ze tok myślenia w komitecie jest taki jak mój cóż mógłbym więc powiedzieć by nie kadzić? mnie Katarzyna Bryda przekonuje ... po spotkaniu wyborczym było spotkanie OSP - słyszałem przypadkiem że uroczystość poświęcenia nowego sprzętu strażackiego będzie w ... i kurczę zapomniałem... chyba w sobotę... - ale głowy nie dam pzdr.  
bardzo stronnicza opinia, ale każdy ma prawo swoje prywatne zdanie wypowiedzieć i dziękuję za podzielenie się z nim na forum zaintrygowała mnie natomiast kwetia dojazdu do pól, w sytuacji gdzie są jeszcze wioski gdzie jest tragiczny dojazd do domostw  czy ten pomysł nie wydaje się Panu wręcz nierealny, a na pewno nie priorytetowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Nowinach wspomniałem - sprawa takich dróg zajęła spory kawałek spotkania ... dojazdy do pól nie tyle może są priorytetem szczególnie w zestawieniu z tym czego nie umiała tak długo załatwić poprzednia władza nie mniej jednak te dojazdy są po prostu możliwe do sfinansowania z zewnętrznych funduszy i Kandydatka to wychwyciła i o tym wspomniała to realne - tylko to trzeba wiedzieć i dotyczy to również domów w zabudowie rozproszonej jak sądzę niby szczegół ale to tak jak z obiadem  niby kotlet jest najważniejszy ale jak zapomnisz o surówce i ziemniakach to masz nie obiadu a tylko kotleta o zupce nie wspominając ... opinia stronnicza? oczywiście że tak jestem w stronnictwie Krzczonowa - przecie nie ukrywam tego ... pewnie gdybym miał porównanie z ofertą innego kandydata mógłbym zwrócić uwagę na jakieś sprawy które by on poruszył a tak to widzę jedynie całą prawdę o Katarzynie Brydzie czyli jej zalety i plusy ;-) pozdrawiam polecam https://www.facebook.com/pages/Komitet-Wyborczy-Wyborc%C3%B3w-Lubi%C4%99-Krzczon%C3%B3w-Katarzyna-Bryda/1474824026138318
Ostatnio edytowany 12 października 2014 r. o 20:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Nowinach wspomniałem - sprawa takich dróg zajęła spory kawałek spotkania ... dojazdy do pól nie tyle może są priorytetem szczególnie w zestawieniu z tym czego nie umiała tak długo załatwić poprzednia władza nie mniej jednak te dojazdy są po prostu możliwe do sfinansowania z zewnętrznych funduszy i Kandydatka to wychwyciła i o tym wspomniała to realne - tylko to trzeba wiedzieć i dotyczy to również domów w zabudowie rozproszonej jak sądzę niby szczegół ale to tak jak z obiadem  niby kotlet jest najważniejszy ale jak zapomnisz o surówce i ziemniakach to masz nie obiadu a tylko kotleta o zupce nie wspominając ... opinia stronnicza? oczywiście że tak jestem w stronnictwie Krzczonowa - przecie nie ukrywam tego ... pewnie gdybym miał porównanie z ofertą innego kandydata mógłbym zwrócić uwagę na jakieś sprawy które by on poruszył a tak to widzę jedynie całą prawdę o Katarzynie Brydzie czyli jej zalety i plusy ;-) pozdrawiam  
dziękuję i również pozdrawiam proszę uzbroić się w cierpliwość, na pewno będzie niejedna okazja do zapoznania się z ofertą innego kandydata i nie tylko Pan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam również ok poczekam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też byłem na jednym ze spotkań, no i co tu dużo gadać jestem pod dużym wrażeniem Pani Katarzyny: wiedza, kompetencje, doświadczenie, inteligencja, młodość, spokój itd.; moim zdaniem kluczowe dla naszej gminy jest doświadczenie Pani Brydy w pozyskiwaniu funduszy, imponuje też szacunek jakim ją darzą wysoko postawieni współpracownicy;   czekam na spotkania z drugim kandydatem   życzyłbym sobie także debaty,   dziękuję i pozdrawiam    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie najbardziej ujął jej seksapil .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy żartujesz ale na pewno ma to znaczenie, fajnie było by mieć najładniejszą wójt w województwie a może i w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy żartujesz ale na pewno ma to znaczenie, fajnie było by mieć najładniejszą wójt w województwie a może i w Polsce
  Ma to ogromne znaczenie, gdyż facetom trudniej odmawiać pięknej kobiecie jeśli o coś prosi. Napewno ta Pani Wójt miałaby ogromną przewagę w załatwianiu różnych spraw, bo na stołkach zdecydowanie prym wiodą mężczyźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Leniak jakowąś fote albo film z tą kandydatką byś Pan wkleił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma to ogromne znaczenie, gdyż facetom trudniej odmawiać pięknej kobiecie jeśli o coś prosi. Napewno ta Pani Wójt miałaby ogromną przewagę w załatwianiu różnych spraw, bo na stołkach zdecydowanie prym wiodą mężczyźni.
smieszna teoria i nieprzekonywujący atut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) fotkę to jako moje wsparcie dla Kandydatki czy Kandydatki dla mnie? To niemożliwe z powodów czysto formalnych... Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...